Püsimeigi Stuudio koolitused

Püsimeigi Stuudio on pikaajalise kogemusega koolituste korraldaja, mille tegevuse eesmärk on pakkuda eelkõige püsimeigi alaseid kvaliteetseid täienduskoolitusi ja baaskoolitusi. 

  • Baaskoolitused

    Koolituse raames käivad käsikäes nii teooria, kui praktika. Läbitakse kõik olulised teemad, mida meister peab teadma enne iseseisvalt tööle asumist. Peale põhjalikku teooria õpet alustatakse tööd lateksil ja seejärel vaatluspraktika juhendaja demotöödele. Seejärel alustatakse praktikat modellidel juhendaja silma all, et kinnistuks õiged töövõtted ja oskus rakendada teoorias õpitud teadmisi kliendil. Koolituse edukalt läbinud saavad sertifikaadi, mis on iluturul kõrgelt hinnatud.

  • Täiendkoolitused

    Täiendkoolitus on mõeldus meistritele, kes juba töötavad püsimeigi alal ja soovivad oma kvalifikatsiooni tõsta uue tehnika ja võtetega. Täiendkoolitusel korratakse üle teooria ning teadmised ja õpitakse valitud piirkonna (huuled, kulmud, lainer) uusi tehnikaid. Koolitusel on oma osa praktikal lateksil, juhendaja demotöö ja töö modellil. Juhendaja pakub ka hilisemat nõu ja tuge koolitusel osalejatele.

Tulevased koolitused